Kontaktai

Home / Kontaktai

Kontaktai

Vadovas:

Povilas +37069238667

info@savastralas.lt

Lietuva, Klaipėda

———————————————————————————————————

ATSILIEPIMAI:

That is an differentoblation correct you.

sausio 12, 2019

What we gyp here is , delightfuloffers Are you in? https://drive.google.com/file/d/1-fxmhzfx2z6qGLYoj4bl3e56rOANzgGl/preview

Larryseils

Edita

gruodžio 25, 2018

Rekomenduoju servisa! Sulaukėme pagalbos sugedus automobiliui, buvo pasirūpinta ne tik automobiliu,bet ir ,kad mūsų šeima saugiai būtų pargabenti namo. Puikus servisas , rekomenduojame!

Edita

Nerijus

rugpjūčio 25, 2018

Likom labai patenkinti kokybišku paslaugų suteikimu. Greitai, kokybiškai ir tikrai verta 10 balų. Rekomenduoju pagalbą kelyje!

Nerijus

Irlandas

rugpjūčio 25, 2018

Rekomenduoju, operatyvus atvykimas, malonus bendravimas ir kaina pigesne nei visur. Duodu auksciausia ivertinima darbuotojui.

Irlandas

VOLVO

rugpjūčio 4, 2018

Operatyvu, patikima, prienama. Labai ačiū už visakeriopa pagalba. Visiems rekomenduoju.

VOLVO

Irmantas

liepos 22, 2018

Trumpai: jeigu jau jie atvažiavo, bėda kaip ir dingo… beliko tik malonus grįžimas namo… 🙂 ir kas baisiausia, kad ir kaina žemesnė nei kitų. P.S. parvežė iš Kuldygos, rekomenduoju abu: ir tralą, ir Kuldigą 🙂

Irmantas

Rita

liepos 19, 2018

Labai ačiū už pagalbą. Viskas buvo atlikta labai peofesionaliai,greitai ir kokybiškai.

Rita

Neringa

liepos 19, 2018

Didžiausi komplimentai šiai kompanijai. Nepriekaištingas aptarnavimas, operatyvumas, paslaugumas ir žmogiškas nuoširdumas. 100balų!!! Jiems nesvarbu ar dieną, ar naktį, ar į Klaipędą, ar į Vilkaviškį, bet paslaugas jie teikia nepriekaištingai. Nuoširdžiausias ĄČIŪ ir didžiausios rekomendacijos ieškantiems extra pagalbos kelyje.

Neringa

Darius

liepos 17, 2018

Visiems labai rekomenduoju. Automobilis sugedo šeštadienį, bet reikiama detalė buvo „iškasta iš po žemių“, atvykta buvo greitai, gedimas pašalintas vietoje ir operatyviai. Bendravimas malonus, draugiškas, be jokios arogancijos. Rodomos didelės ir įvairiapusės pastangos padėti klientui. Ir kaina tikrai humaniška. Negalėčiau atimti nė vieno balo kad ir iš 1000.

Darius Kaunelis

Audrius

liepos 17, 2018

Teko net nakti skambinti , pagalbos prašyti,buvo grieta sure agota ir pagelbėta. Dėkui Povilai 🙂

Audrius

 

Comments are closed.