Kontaktai

Home / Kontaktai

Kontaktai

Vadovas:

Povilas +37069238667

info@savastralas.lt

Lietuva, Klaipėda

———————————————————————————————————

ATSILIEPIMAI:

Rita

liepos 19, 2018

Labai ačiū už pagalbą. Viskas buvo atlikta labai peofesionaliai,greitai ir kokybiškai.

Rita

Neringa

liepos 19, 2018

Didžiausi komplimentai šiai kompanijai. Nepriekaištingas aptarnavimas, operatyvumas, paslaugumas ir žmogiškas nuoširdumas. 100balų!!! Jiems nesvarbu ar dieną, ar naktį, ar į Klaipędą, ar į Vilkaviškį, bet paslaugas jie teikia nepriekaištingai. Nuoširdžiausias ĄČIŪ ir didžiausios rekomendacijos ieškantiems extra pagalbos kelyje.

Neringa

That is offers

liepos 18, 2018

Good day! There is a fine offering for you. http://bit.ly/2JXhkkS

shelden

Darius

liepos 17, 2018

Visiems labai rekomenduoju. Automobilis sugedo šeštadienį, bet reikiama detalė buvo „iškasta iš po žemių“, atvykta buvo greitai, gedimas pašalintas vietoje ir operatyviai. Bendravimas malonus, draugiškas, be jokios arogancijos. Rodomos didelės ir įvairiapusės pastangos padėti klientui. Ir kaina tikrai humaniška. Negalėčiau atimti nė vieno balo kad ir iš 1000.

Darius Kaunelis

Audrius

liepos 17, 2018

Teko net nakti skambinti , pagalbos prašyti,buvo grieta sure agota ir pagelbėta. Dėkui Povilai 🙂

Audrius

ms

liepos 11, 2018

Puikiai. Atvažiauvo griečiau nei pažadėjo, sumokėjom mažiau, nei iš pradžių buvom sutarę.

Mindaugas

Antanas

lapkričio 4, 2017

Atvyko greitai, nuveze auto vienu adresu, mane kitu. 10 balu. Tralas svarus tvarkingas 🙂

Antanas

Rolka

rugpjūčio 29, 2017

Viskas ok sugedau grybuose vidury misko. Atvyko greitai ir netik nutempe ir numete bet kur bet nuveze pas meistriuka ismem strarteri nuveze pas spec i kretinga vel pastate ir namo i palange servizai kiti 3 tris dienas siule palaukti tai toks romanas spaudziu desine vyrukam

Rolandas

Valentina

rugpjūčio 27, 2017

Šiandien teko pasinaudoti šio tralo paslaugomis keliaujant iš pajūrio i Vilnių- likom be galo laimingi,kad pasirinkom butent šią kompaniją – operativus bei labai malonus aptarnavymas,dviguba tralo kabina leidžianti parsirast reikiamoj vietoj visiems šeimos nariams kartu be papyldomų išlaidų (ypač aktualu keliaujantiems su vaikais) ir prieinama kaina. Jei kelyje ištyko bėda-REKOMENDUOJU BUTENT ŠIĄ KOMPANIJĄ!

Valentina

--------

rugpjūčio 27, 2017

Ištikus nelaimei kelyje visiems rekomenduoju naudotis šis įmonės paslaugomis.Pagrindiniai privalumai- ADEKVATI kaina už paslaugas ir operatyvumas atvykstant.

Eugenija

 

Comments are closed.