Pagalba Kelyje

Automobilių transportavimas

Jūsų automobilis susidūrė su rimtomis problemomis kelyje, dėl kurių nebegalite tęsti savo kelionės? Kokybiškas techninės pagalbos automobilio – tralo paslaugas gausite visą parą, bet kurią savaitės dieną. Nuvešime Jūsų automobilį į nurodytą vietą kartu su Jūsų keleiviais.

Pervežimai iš Vokietijos ir kitų šalių

Norite įsigyti automobilį iš Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos automobilių prekyviečių? Galime pervežti vieną, du ar net tris automobilius vienu metu, taip pat paimti iki 6 asmenų kurie vyktų kartu. Taip pat galime transportuoti šių ir kitų šalių keliuose sugedusius automobilius į Lietuvą.

Rato keitimas kelyje

Prakiuro padanga? Galime prakiurusį ar sugadintą ratą pakeisti Jūsų turimu atsarginiu ratu, taip pat galime atvežti naują atsarginį ratą. Prakiurusią arba sprogusią padangą sumontuojame vietoje.

Automobilių avarinis užvedimas

Neužsiveda automobilis? Galime padėti jį užvesti, jei tai nėra labai rimtas užvedimo sistemos gedimas. Automobilių avarinis užvedimas atliekamas transporto priemonėms, kurių įtampa yra 12 V arba 24 V.

Ištraukimas iš griovio, bekelės

Įvažiavote į griovį ar įstrigote bekelėje? Kvieskite mūsų tralą - ištrauksime iš griovio, bekelės, sniego ar purvo bet kokiu paros metu ir bet kokiu oru.

Kuro pildymas

Baigėsi kuras nepasiekus degalinės? Pristatysime jums kurą (benziną arba dyzeliną) į supilsime į baką, kad galėtumėte tęsti savo kelionę.

Automobilių serviso paslaugos

Nežinote, kas suremontuos jūsų sugedusį automobilį? Esant rimtesniam gedimui galime automobili suremontuoti, taip pat galime paruošti automobilį techninei apžiūrai kartu su savo patikimais partneriais.

Kuro ištraukimas iš bako

Įvyko apmaudi klaida, kai vietoje benzino pripylėte dyzelino arba atvirkščiai? Nebandykite kuro ištraukti patys – tai pavojinga! Patikėkite tai mums! Kurą galime ištraukti nuvežę automobilį į servisą arba jūsų nurodytoje vietoje.